fbpx

Ders10 Uzaktan Eğitim – Başarı 10'da

Eğitimcilerimizin sık sorduğu sorular

1. Sistem nasıl çalışır?

Ders10’da eğitim vermeye karar verdikten sonra başvurunuzu bize iletmelisiniz. Ardından tecrübe ve bilgi birikiminize göre alanınızı belirlemeli ve bu alan ile ilgili video ve dokümanlarınızı size ayrılmış olan kurs bölümüne yüklemelisiniz. Tüm içerikler yüklendikten sonra onay ekibinin incelemeleri sonunda ürününüz satışa çıkarılacaktır. Böylece her satıştan kazanmaya başlayabileceksiniz.

2. Önce ne yapmalıyım?

Öncelikle kursunuzu planlayın, videolarınızı oluşturun ve topluluğunuzu oluşturun.

3. Nasıl para kazanırım?

Kursunuzun her satışından kazanç elde edersiniz. Kursunuzun ilgi görmesi daha çok satılacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda daha çok kazanacaksınız demektir. Bu sebeple içeriklerinizin verimli, faydalı ve insanları tatmin edici nitelikte olması gerekmektedir.

4. Bize hangi konularda destek olacaksınız?

Biz kurs içeriğinizin nasıl olması gerektiği ile ilgili size bir takım tüyolar vermekteyiz. Ardından kursunuzu sisteme nasıl entegre edeceğiniz ile ilgili sizi bilgilendirmekteyiz.

5. Kursun daha çok satılmasını nasıl sağlarım?

Kursunuzun satılması ile ilgili Ders10 olarak biz gerekli reklam faaliyetlerini yürütüyor olacağız. Ancak bu durum her zaman kursunuzun çok satılacağı anlamına gelmez. Bu sebeple sosyal medya kanalları üzerinden kursunuza ilgi duyan topluluklar oluşturmalısınız. Böylece direkt olarak kursunuzu satın alma potansiyelindeki insanları bulmuş olursunuz.

6. Kurs içeriklerimi hazırlarken nelere dikkat etmeliyim?

İçeriklerinizin tüm Türkiye geneline hitap ettiğini unutmayın. Ayrıca her konuyu hazırlarken bu konu kursumu alan öğrencilere ne katmalı, hangi noktalar dikkat etmeliyim, öğrencilerin sıkılmamasını nasıl sağlarım gibi sorular ile konunuzun anlatımını şekillendirmelisiniz. Unutmayın mühim olan kursun oluşturulmasından ve satışından ziyade kursunuzun kursiyerler tarafından sevilerek izleniyor ve takip ediliyor olmasıdır.

Hemen Başvur

  Online Eğitim Verin

  Ders10’un ayrıcalıklı dünyasına siz de katılmak ister misiniz? Hemen kursunuzu oluşturun ve kazanç elde edin.

  Kursunuzu Planlayın

  Öncelikle ilgi duyduğunuz ve sevdiğiniz içerikleri planlayarak başlayın.

  Videonuzu Kaydedin

  Kamera tamam, ışık tamam, mikrofon tamam o halde motor! Videolarınızı hazırlayın.

  Topluluğunuzu Oluşturun

  Öğrencilerinizle etkileşim kurun. Onların sorularına cevap vereceğiniz sosyal mecraları kullanın.
  Call Now Button