fbpx

Ders10 Uzaktan Eğitim – Başarı 10'da

  Ücretsiz sistemlerden farkımız nedir?

   

  • Ücretsiz sistemlerde donma, kesilme, dersten düşme gibi sorunlar çok sık yaşanmaktadır. Bizim sistemimizde ise bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmazsınız. Öğrencilerinize kesintisiz ve sınırsız bir ders akışı sunmuş olursunuz.
  • Ücretsiz sistemlerde verilerinizin gizliliği ile ilgili hiçbir yaptırımınız söz konusu değildir. Bu sebeple de Kullanıcı Verilerini Koruma Kanunu’na uygunsuz bir şekilde öğrencilerinizin ve öğretmenlerinizin bilgilerini farklı ülkelerde bulunan sunuculara kaydedersiniz. Bu verilere üçüncü kişilerin erişeceğini de unutmayın. Bizim sistemimizde ise verileriniz KVKK politikaları ile korunmaktadır. Sunucularımız Türkiye’de tüm KVKK yasalarına uygun bir şekilde barınmaktadır.
  • Ücretsiz sistemlerde ortak sunucular kullanılırken bizim sistemimizde ise her kuruma özel fiziksel sunucular kurulmaktadır. Ayrıca her fiziksel sunucularımız 1 Gbps + 1 Gbps toplamda 2 Gbps network ile güçlendirilmiştir. Böylece maksimum verim elde edilmektedir.
  • Ücretsiz sistemlerde bir sorun karşısında muhatap bulmanız bir hayli zamanınızı alacak ve bazen muhatap bulamayabileceksiniz. Ancak bizim sistemimizde her an size destek vermeye hazır teknik destek ekipleri mevcuttur.
  • Ücretsiz sistemler hiçbir zaman kalıcı bir çözüm değildir. Bizim sistemimiz ile hiçbir problem ve sorun ile karşılaşmadan öğrencilerinize gönül rahatlığı ile canlı derslerle eğitim verebilirsiniz.

   

  Fiziksel sınıflarınızı 1 gün içerisinde sanal sınıflara dönüştürebilirsiniz….

  DERS10 Online Eğitim I e-kurs

  0532 614 44 56

  Call Now Button
  X